Anket Doldur Para Kazan

Posted by admin  |  at  07:18 No comments

Pek çok büyük firma yeni ürünlerini veya var olan ürünlerini test etmek ve potansiyel yeni müşterilerinin isteklerini araştırmak için çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmaların en önemli kısmını ise anketler oluşturuyor.


Hiç İnternetten Çalışmayı Düşündünüz mü?

Pek çok büyük firma yeni ürünlerini veya var olan ürünlerini test etmek ve potansiyel yeni müşterilerinin isteklerini araştırmak için çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmaların en önemli kısmını ise anketler oluşturuyor.
İnternet üzerinde yüzlerce anket sitesi bulunmaktadır. Bu siteler büyük firmaların kendilerine verdiği anketleri kendilerine üye olan insanlara gönderiyorlar.
Anket siteleri büyük firmalardan aldıkları bu anketleri size doldurtarak hem kendileri para kazanıyorlar hem de size para kazandırıyorlar.
Örneğin bir bilgisayar firması piyasaya yeni çıkaracağı bir modelle alakalı anket yaptırmak istiyor. Bu anketi 22-35 yaş arasında bilgisayarı olan ve en son 3 sene önce yeni bir bilgisayar alan 100.000 kişinin doldurmasını istiyor. Bu bilgileri anket sitelerinden birisine veriyor. Anket sitesi de kendisine kayıtlı olan ve bu özelliklerle uyuşan tüm üyelerine mail aracılığı ile bu anketi gönderiyor.
Bilgisayar firması ankete katılacak kişi başına 25$ bu firmaya ödeme yapıyor. Firmada üyelerine bu anket için 20$ ödeme yapıyor. Hem kendisi ankete katılan her bir üye başına 5$ kazanıyor hem de üyelerine 20$ para kazandırıyor.
Firmalar ödemeleri ne şekilde yapıyorlar?
Firmalar ödemeleri iki şekilde yapıyorlar. Çek ile adresinize postalıyorlar veya online ödeme sistemleriyle yapıyorlar. Online ödeme sisteminden kastımız Paypal ile yapılmasıdır. Anket firması gerekli ödeme tutarına ulaştığınız zaman ödemenizi paypal hesabınıza yapmaktadır. Eğer sizden kayıt olurken bir ödeme bilgisi istenmediyse daha sonra ödemeniz sitede gerekli tutara ulaştığı zaman istenecektir. Sizden paypal bilginiz istendiği zaman paypala kayıt olurken girdiğiniz e-posta adresini vermeniz yeterlidir. Sizin paypal hesap numaranız yada paypal kullanıcı adınız kayıt olurken girdiğiniz e-posta adresidir.
Firmalar ödemeleri ne zaman yapıyorlar?
Her firmanın bir alt ödeme limiti bulunmaktadır. 10$ paranız birikince ödeme yapan firmalarda var 25$ olunca yapanlar da var 100$ paranız birikince ödeme yapanlarda var.
Aylık ne kadar para kazanabilirim?
Bu konuda net bir rakam söylememiz zor. Çünkü sizin kaç firmaya kayıt olduğunuzu bilemeyiz. Fakat çok sayıda firmaya kayıt olup gelen anketleri düzenli bir şekilde doldurursanız düzenli ve sizi fazlasıyla tatmin edecek rakamları kazanmanız mümkün.
Bu İşi Yapabilmek İçin Neler Gerekli?
Bu iş için internet bağlantısı olan bir bilgisayarın elinizin altında bulunması gerekmektedir. Kayıt olacağınız firmalar sizin üye olurken girmiş olduğunuz bilgilerle uyuşan anketler oluştukça size mail atmakta ve bu anketleri doldurmanızı beklemektedir.
Ne kadar çok anket sitesine kayıt olursanız kazancınız o kadar fazla olacaktır. Dolduracağınız anketler için size ödeme yapmayı bekleyen yüzlerce firma vardır. Bu firmaların sitelerini isterseniz internetten siz kendiniz bulabilirsiniz. İsterseniz de bizim sistemimizi satın alarak toplu olarak hazırladığımız bu firmaların listesine sahip olabilirsiniz.
Peki Şimdi Ne Yapmamız Gerekli?
Bu işi yapabilmeniz için ortalama bir internet bilgisi sizin için yeterli olacaktır. Sırasıyla pek çok anket firmasına basit formlar vasıtasıyla kayıt olmalısınız. Kayıt olacağınız bu firmaları kendiniz internetten bulabileceğiniz gibi hazır listelerden de yararlanabilirsiniz. Bu konu üzerine hazırlanmış eğitimler bulunmaktadır. Şu anda Türkçe olarak sizlere önerebileceğim tek pakketidir
 içerisinde 89 sayfalık bir eğitim bulunmaktadır. Eğitim sayesinde bu işi yapabilmeniz için gerekli olan tüm bilgilere sahip oluyorsunuz ve eğitimin yanında sizlere 4 tane hediye veriyorlar. Bu hediyelerden en önemlisi 200 tane anket firmasının web sayfasının adresleri. Sizin belkide aylarınızı alacak bir çalışma sonucu elde edeceğiniz firma adresleri tek seferde size sunulmaktadır. Bunun yanında FarmVille Sırları isimli bir e-kitap, İnternetten para kazanma başlangıç e-kitabı ve eğitim paketinin gelecekteki tüm güncellemeleri. Yani bir sefer bu eğitim paketini aldığınız zaman o tarihten sonraki tüm yenilik ve güncellemelerde sizin oluyor ürün yorumalar..

Murat - KKTC(22.10.2010)

Uzun zamandır anket doldurma işi yapıyorum. Bu işin içinde olanların karşılaştıkları en büyük sorun yeni firmalar bulmaktır. Anket Listesi Kitabı sayesinde piyasada ödeme yapan yüzlerce firmaya ulaştım. Düzenli olarak anketlerim gelmeye başladı. Ödemelerimi nakit olarak almayı tercih ediyorum.


Duygu - İstanbul(22.10.2010)

İlk günler çok sıkıcıydı gerçekten. O kadar çok anket sitesi var ki kitapta tek tek kayıt olmak beni çok baydı. Ama tüm bu emeğe deydi. İlk ödemelerimi almaya başladım.


Faruk - Ankara(22.10.2010)

İnternette para kazanma yolları, internetten para kazanma diye google de arama yaparken Anket Listesi kitabıyla tanıştım. Tüm anket firmalarına kaydımı yaptım. Her gün onlarca anket geliyor ve hiç birisini sektirmeden dolduruyorum. Şu ana kadar(2 hafta) toplamda kazancım 700$ oldu. Teşekkürler Anket Listesi.


Tuna - İzmir(22.10.2010)

Basit bir anket işinden para kazanılır mı diye çok düşündüm. Ama merakıma yenilip Anket Listesini satın aldım. Firmalara tek tek kayıt olup anketler gelmeye başladıkça inanmaya başladım. Her gün mailime bir sürü anket geliyor ve tamamını dolduruyorum. Benim için harika bir ek gelir olmaya başladı. Diğer arkadaşlara bol kazançlar!


Yusuf - Konya(22.10.2010)

İnternette para kazanma yolları konusuna kafayı takmış bir durumdayken Anket Listesi kitabına rastladım. İki tane anket firmasına zaten kayıtlıydım ve bunlardan para kazanıyordum. Bu kadar çok anket firmasını bir arada bulmak benim için süper oldu. Bu listeyi hazırlayan ve emeği geçen herkese teşekkürler.


Neslihan - Samsun(22.10.2010)

Anket doldurma işini kimse baside indirgemesin. Gerçekten çok ciddi ve geliride bu oranda yüksek bir iştir. Her gün düzenli olarak maillerimi kontrol ediyorum ve gelen anketleri dolduruyorum. Kitapta tavsiye edilen program sayesinde tüm firmalara kolayca kayıt oldum. Şu ana kadar toplamda 2600$ para kazandım.


Yıldız -Malatya(22.10.2010)

Tıkla-kazan, mail oku kazan gibi yolların hepsini denedim. Gerçekten çok saçma işler. Kuruş kuruş para birikmiyor. Ama bu anket işini gerçekten çok sevdim. Gelen anketten kaç para kazanacağımı görüyorum. İşime gelirse dolduruyorum.

..DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLA

About the Author

Write admin description here..

Get Updates

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.

Share This Post

Related posts

0 yorum:

back to top