Borsada İnsanlar Nasıl Hareket Eder

Posted by admin  |  at  07:38 No comments

Borsadaki insanalr nasıl hareket ederler?senetlerin hareketi ile insanların hareketi arasında bir bağ var mıdır? Hareketsiz bir halde iken duran senetler neden tam O noktadan sonra birden yukarı yönde hareket etmektedir ?
Borsadaki insanlar nasıl hareket  ederler ? senetlerin hareketi ile insanların hareketi arasında bir bağ var mıdır? Hareketsiz bir halde iken duran senetler neden tam  O  noktadan sonra birden yukarı yönde hareket etmektedir ?
Bunun gibi soruları kendi kendimize sorarken , bir yandan da izlemeye devam ediyorduk.aklımıza ;
Bankaların ve aracı kurumların borsadan  hiç zarar ettiğine dair bir haber görmediğimiz geldi.demekki
Bunların takip ettikleri ve diğer yatırımcıların göremedikleri bir sistem ,teknik var diye düşündük.
Pahalı bir tekniği takip etmek için daha ucuz ve basit bir yöntem,  aradığımız bu idi.bir sinyal var ve bu sinyal oluştuğunda harekete geçen büyükleri takip eden bizim basit sistemimiz.
Sonunda bulduğumuzda gözlerimizin içi de yüzümüzde gülüyordu.gördüklerimize inanmak bile çok güzeldi.üstelik oldukçada basitti.
Çok ortalamalı ,çok zamanlı çok karışık formüllerden basit bir kesişme elde etmiştik.tek bir kesişme
Hemal hemde sat noktasında trend değişimini ön sinyal olarak veriyordu.bunu üstelik hem kısa zamanda hemde orta ve uzun zamanda aynı şekilde takip etmek mümkün ve DOĞRU idi.
Endeksin genel düşüşlerinde prim yapan senet yok zaten ,ama endeks yukarı yada yatay hareket ettiği zamanlarda en olumlu sinyalleri apaçık görmek mümkün.
Tabii ki büyükler bizim tekniğimizi uygulamıyordu ama biz onların hareketini o an yada daha önce
Tahmin eder hale gelmiştik.o yüzden büyüklere kopekbaligi, tekniğimizede  kopekbaligiteknigi ismini verdik.
Üstelik tekniğimiz fibonacci seviyeleri ve elliot dalga teorisi ile tam uyumlu çalışmakta ve birbirini desteklemekteydi.gördüklerimize en az bizim sevindiğimiz kadar bir senedir tekniğimizi görüp uygulayan müşterilerimizin değerli yorumlarıda hem onları hemde bizleri oldukça sevindirdi.
Her bir yoruma ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliriz.Detaylar ve daha fazla bilgi için tıklayın

Teknik analizi ben yaparım diyorsanız azıcık çalışma ile gördüklerinize ve kazanabileceğinize inanıyorsanız artık sizinde bilinçli al ve sat yapmak için elinizde doğru bir teknik var demektir.Ürün yorumlar...

cihan turna(26.10.2010)

Ahmet beye önce böyle bir tekniği bulup paylaştığı için teşekkür ediyorum.Kitabı henüz daha almayıp bu kadar yoruma rağmen acaba işe yarıyormu diyenler varsa, alın ve borsa da para kazanın,yem olmayın.Tekrar teşekkürler köpekbalığı.Saygılarımla cihan turna


erdin gökçe(26.10.2010)

BORSADA ÇOK ACEMİ BİR KY OLARAK KİTAPTA ANLATILAN TEKNİK VE ONLINE YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EMEĞİNİZE SAĞLIK.BENİM GİBİ ARKADAŞLARA TAVSİYEM ALTIN LİSTEYİ TAKİP EDİN AÇ GÖZLÜ DAVRANMAYIN HEDEFLERİ YAKALADIĞINIZ ZAMAN HİSSEYLE VEDALAŞIN.


denizliden ayvaz tuncay(26.10.2010)

Ahmet bey iyi günler altın listeyi bu gün sitenizde yayınlayacak mısınız yoksa yarın, geçen hafta olduğu gibi eposta ile mi göndereceksiniz?? kendi yaptığım analizleri karşılaştırmak için soruyorum.. bütün senetlere bakıyorum halen.. ama daha tam emin olamıyorum ancak programınız karanlık gecede el feneri gibi.. artık önümü ardımı sayenizde görebiliyorum..programı aldığımdan bu yana biraz al sat yaptım ve yaklaşık 300 tl civarında kazancım oldu..


mahmut bilgili kocaeli den(26.10.2010)

kitabı aldım,okudum. metastock programında yazdığım bazı programlar vardı. bunu da metastock programına ekledim. gayet iyi çalışıyor. program uçsuz bucaksız bir okyanusta sanki denizfeneri gibi. rotanı iyi veriyor. kayalara çarpmıyorsun, başın ağrımıyor. kitabın yazarına çok teşekkürler. gelişmeleri yakinen takip ediyor ve bekliyoruz. kazanç olarak en son logo 2,13 maliyet, 5000 adet malum 3ü gördü. 2.92den logodon çıktım. kazanç ortada. kitabın müellifine ve ekibine sonsuz teşekkürler.


mesut kayakılıç(26.10.2010)

gerçekten bir kaç hisse yakaladım tam fikir alayım derken altın listede gördüm. çok zamanım olmadığından takipte iyi yapamıyorum ama yinede altın liste ve hazırlamış olduğunuz bu kitap için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.


İzmirden - Serkan Cure - 11.10.2010(26.10.2010)

İzmirden - Serkan Cure - 11.10.2010 SAYIN AHMET ÜNVER HOCAM.TEKNİĞİZ GERÇEKTEN GÖZ KAMAŞTIRICI ETKİLENMEMEK ELDE DEĞİL SİZİ GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM.SAYENİZDE KAZANMAYA BAŞLADIM.SİZİN BU FORMÜLÜNÜZÜ SIR GİBİ TUTACAĞIMA YEMİN EDERİM.İSTEYEN SİZDEN İSTESİN BUNU FAZLASIYLA HAKKEDİYORSUNUZ.MEKANINIZ CENNET OLSUN SAĞOLUN.


Abdulkadir Gültekin - 11.10.2010(26.10.2010)

Abdulkadir Gültekin - 11.10.2010 sayın ahmet bey öncelikle teşekkür ederim.ufkumuzu açtınız.iki arkadaş borsayı takip ediyorduk ama körü körüne ilerliyormuşuz.daha doğrusu bugüne kadar hep geriledik. çok da para kaybettik ama artık kazanma vakti geldi diye düşünüyorum.


metin dereli(26.10.2010)

Ahmet bey ben 500 tl, 1000 tl gibi ufak alımlar yaptım. Acıbadem 12,60 aldım 13,00 sattım, aksue 4,70 aldım 5,00 sattım. cemts 0.83 aldım 0.83 sattım, skplc 4,20 aldım 4,22 sattım, link 4,60 aldım 5,90 sattım. Halen elimde bulunan hisseler Şunlar: metur 2,84 alış, mteks 0,71 alış, ozgyo 1.26 alış, metro 1.27 alış, ateks 3,10 alış. Takip ettiklerim: mndrs, luks, ayces, yygyo, tektu, ceyln, gediz, ptofs

About the Author

Write admin description here..

Get Updates

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.

Share This Post

Related posts

0 yorum:

back to top