Facebook Vip Sistemi Aşk Ve Paraya Aynı Oranda Önem Verenler İçin.

Posted by admin  |  at  06:11 No comments

FacebookVip® Sistemi nedir ?


FacebookVip® Sistemi Facebookun kullanıcılarına sunduğu olanakları,araç gereçleri,uygulamaları kullanarak nasıl bir internet starı olunacağını öğretir.


FacebookVip® Sistemi size göz alıcı profiller yaratmayı öğretir.Profilinizi gören kişiler nedenini kendilerinin bile anlayamadığı bir çekim hissine kapılırlar.


FacebookVip® Sistemi ile,tek tek bakıldığında önemsiz gözüken onlarca detayın bilinçli bir şekilde kullanıldığında nasıl bir etki yaptığını öğreneceksiniz.Bu sistem size tam anlamıyla reddedilemez olmayı öğretir.


FacebookVip® Sistemi ile Facebook kullanıcılarının bilinçaltının derinliklerinde yatan düşünceleri öğrenecek,uzun süren araştırmalar sonucu geliştirilmiş patentli teknikler ile her kullanıcı tipi için özelleştirilmiş anahtar stratejilere hakim olacaksınız.


Gözalıcı bir profil fotoğrafı,profesyonelce düzenlenmiş albümler,vip-yorumlarla desteklenmiş fotoğraflar,merak uyandırıcı bir info,doğru hedef şeçimi,kusursuzca hazırlanmış bir tanışma ortamı,doğru zamanlama ve doğru stratejiler ile hiç kimsenin sizi reddetmesi mümkün olmayacaktır.


FacebookVip® Sistemi size Facebook profillerinizi profesyonelce düzenleyerek görenlerin nedenini kendilerinin dahi anlayamadığı bir şekilde içine çekileceği profiller oluşturmayı öğretir.


FacebookVip® Sistemi içinde psikoloji dalında uzman bilim insanlarının da bulunduğu dev araştırma ekibiyle uzun süren araştırmalar sonucu oluşturulmuştur.


FacebookVip® Sistemi öncelikle size Vip-Profil® e nasıl sahip olunacağının sırını tüm detaylarıyla açıklar.Vip-Foto®,Vip-İnfo®,Vip-Wall®,Vip-Friendlist® gibi özel olarak geliştirilmiş patentli kavramları ile Vip-Profil® in yol haritasını tüm detaylarıyla önünüze sunar.


Facebook Dünyası bizim dünyamızdan farklı tıpkı dünyamız gibi kendine özgü fizik yasalarına sahip olan bir dünyadır.Bu gerçeği gözardı ettiğimiz zaman Facebook Dünyası nda sık sık hayal kırıklıkları yaşayacağımız kesindir.
/


FacebookVip® Sistemi size -2 Yasası®,Kişisel Puanlama Sistemi®,Facebook Çekim Yasası®,Nano Detay Prensibi® ve bunlar gibi birçok patentli kavramları öğretir.


Facebook Çekim Yasası® nı bilinçli kullanan bir insan Facebook ta adeta bir arkadaş mıknatısına dönüşür.


Bu kitap sadece Facebook yada diğer sosyal platformlarda değil,size hayatınızın her alanında rehberlik edebilecek niteliktedir.Kitaptaki bilgiler yazılırken uzun çabalar ve derin araştırmalar sonucunda oluşturulmuş,insanın tavır ve davranışlarının temelinde yatan bilinçaltı nedenlerini önümüze seren eserlerden faydalanılmıştır.


Kitabın yazım aşamasında her basamakta titizlikle durulmuş,birçok psikoloji profesörünün ,birçok araştırmacı yazarın,ve yüzü aşkın Facebook kullanıcısının fikrine danışılmıştır.Bu şekilde oluşturduğumuz sistemlerimiz en son aşamada ekibimiz tarafından Facebook ortamında teste tabii tutulmuş ve üstün başarı sağlanmıştır.


Milyarlarca nüfusu olan dünyamızda sadece ve sadece 10 farklı temel karakter tipi vardır.Biz bu 10 farklı karakter tipini masaya yatırdık.Psikoloji dalında uzman bilim adamlarının eserlerine danıştık,dünyanın önde gelen ünivesitelerinin hocalarından bizzat canlı destek aldık,yüzü aşkın Facebook kullanıcısıyla anket çalışmaları yaptık,6 ay boyunca ekibimizle beraber deneme yanılma metotları uyguladık ve sonunda her karakter tipine uygun anahtar stratejilere sahip olduk.


Bu anahtar stratejiler FacebookVip® sisteminin patentli ürünleridir ve herbiri insan psikoloji için bir bilinçaltı anahtarıdır.
FacebookVip® Sistemini Kimler Almalıdır?(04.10.2011)
Aşka ve paraya aynı oranda önem verenler.Facebook ta göz alıcı ve dikkat çekici bir profile sahip olmak isteyenler. Facebook ta reddedilemez olmak isteyenler. FacebookVip® Sistemi ile mıknatıs olup insanları kendisine çekmek isteyenler.


Aşka ve paraya aynı oranda önem verenler.Facebook ta göz alıcı ve dikkat çekici bir profile sahip olmak isteyenler.
Facebook ta reddedilemez olmak isteyenler.
FacebookVip® Sistemi ile mıknatıs olup insanları kendisine çekmek isteyenler.
Facebook ta hayatının aşkını,yada ruh eşini bulduğunu düşündüğünde kaçırmak istemeyenler.
Kişisel web sitesi sahibi olmak ve online kazanç elde etmek isteyenler.
Girişim yapmak isteyip de nerden başlaması gerektiğini bilmeyenler.
Kendi ismini markalaştırmak isteyenler.
Hayatının aşkını ararken aynı zamanda para kazanmak isteyenler.
Ürün Yorumları:Eşref Özbay(28.09.2011)
Hani derlerya bu kitap hayatınızı değiştirecek,çokmu abarttım bilmiyorum ama çok çok samimi söylüyorum ki bu kitap benim hayatımı değiştirdi.Bu kitap uzun zamandır hissedemediğim özgüvenimi geri kazanmamı sağladı.
Oğuzhan Altan(28.09.2011)
Gördüğüm en profesyonal,en kaliteli sistem.İnanılmaz eğlenceli,inanılmaz faydalı bilgiler içeriyor.Tam anlamıyla orjinal bir içerik.
Haluk Satıoğlu(28.09.2011)
Ne yorum yapabilirim bilmiyorum ama bu sisteme söyleyebileceğim kelime farklı olurdu sanırım.Yani farklı,orjinal,faydalı.Gerçek anlamda insanın hayatında,düşüncesinde değişikliğe sebep olabilecek bir gücü var.
Onur Boztepe(28.09.2011)
Ben ilk sayfadan başlayarak kitabı takip ettim.Şunu söylemek isterim ki her bir sayfası apayrı bir şey katıyor insana.Öğretilen teknikler sadece sosyal medya değil hemen hemen her alanda geçerliliği olan insanın hayatta duruşunu,karizmasını,prestijini nasıl arttırabileceğini öğreten bilgilerden oluşuyor.Tam anlamıyla kendinizi nasıl çok tutulan bir marka haline getireceğiniz adım adım anlatılıyor.
Emre Sarı(28.09.2011)
Hayatımda güvenim aldığım ilk sistem olması bu kitabı benim için çok özel kılıyor.Diğer tüm ürün sahiplerinin örnek almaları ve FacebookVip Sistemi gibi kaliteli ürünler çıkarmalarını tavsiye ediyorum.DAHA FAZLA DETAY İÇİN BURAYA TIKLA

About the Author

Write admin description here..

Get Updates

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.

Share This Post

Related posts

0 yorum:

back to top