Web Tasarım Seo ve Web Tasarım Hizmetleri

Posted by admin  |  at  10:56 No comments

Web Tasarım Seo
Web Tasarım Seo ve Web Tasarım Hizmetleri web sitenizin tasarımı ve sayfalarınızın web sitenizin belirlediğiniz kelimelerde üstlerde yer alması için bizleri neden tercih etmelisiniz.Web tasarım yaptığımız çalışma bizler için görsellik ve kolay kullanılan bir yönteim paneli olmamıştır.

2003 yılından beri hizmet veren oldukça genç ve dinamik ekibimiz ile bir çok web tasarım hizmetlerine imza atmış durumdayız.7/24 müşterilermize teknik destek ve yapılan işin her zaman arkasında ve müşterilerimizin daima yanında olmuşuzdur.

Sayfalarınız için arama motoru optimizasyonu yani Seo hedeflerinizi büyütmek için arama motorlarına yapmış olduğumuz ve sizin üst sıralara çıkmanız için yaptığımız çalışmadır.Seo nun önemini az çok bilirsiniz.Seo sitelerimizin internette görünebilir olması ve trafik açısından yapılması gereken bir çalışmadır.

Seo ve Web Tasarım Hizmetleri yapılan bu çalışmalar sayesinde siteniz ilk sıralarda yer alarak sizede parakazandıracaktır.Sizde web tasarımını bize yaptırım rahatınıza bakın ve arkanıza yaslanın.

Peketlerimiz
- Temel sayfa tasarımı
- 1 Adet domain kaydı (1 yıl)
- 500 mb Host (Barındırma 1 yıl)
- Arama motorlarına kayıt (Google vs…)
- Teknik destek (3 Ay)
- Sayfa sınırlaması (5 Sayfa)
- E-mail ( 50 adet)
- İletişim formu
- Türkiye veri merkezi
- Dinamik sayfa tasarımı

 Web Tasarım Seo Sizde tasarım hakkında daha fazla bilgi ve diğer paketlerimize göz atabilirsiniz.About the Author

Write admin description here..

Get Updates

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.

Share This Post

Related posts

0 yorum:

back to top